Доцент кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Кирєєва разом зі студенткою факультету Олександрою Вербніковою провели профорієнтаційну зустріч в онлайн-форматі з випускниками шкіл, які сьогодні обирають професію та заклад вищої освіти, в якому будуть навчатися. Майбутні абітурієнти отримали вичерпну інформацію про університет, спеціальності, які опановують студенти, та безпосередньо поспілкувалися з Олександрою Вербніковою, яка навчається в університеті. Вона поділилася власними враженнями, отриманими під час навчання, розповіла про можливості матеріально-технічної бази закладу вищої освіти, про переваги отримання фахової освіти у ХНУВС, про можливості особистісного розвитку, перспективи працевлаштування тощо.