Навчальний процес, що відбувається сьогодні у Харківському національному університеті внутрішніх справ, як і в багатьох інших закладах вищої освіти України в умовах війни, зазнав змін. Активно використовується дистанційна форма навчання та перевірки знань за допомогою різних онлайн-платформ, системи Moodle тощо. Окрім проведення лекцій, семінарських та інших форм занять з надання нового матеріалу та перевірки знань, багато уваги викладачами приділяється й особистому спілкуванню зі студентами, адже їх місцезнаходження, емоційний стан, безпека, побутові умови, в яких вони перебувають, є надзвичайно важливим чинником успішного продовження навчання та засвоєння матеріалу для оволодіння основами майбутньої професії. Такі зустрічі постійно проводяться кураторами груп. Одна з них відбулася за участі доцента кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки й куратора однієї зі студентських груп Євгенії  Ананьєвої. Крім вищезгаданих, обговорювалися й питання вступу студентів випускного курсу до магістратури.