Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Аліна Піддубна разом із начальником відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи Кам'янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Юрієм Прокоф'євим провели бінарне заняття з дисципліни «Кримінальний процес» для навчальної групи 306 факультету № 1.

Під час заняття курсанти активно цікавилися практичними аспектами роботи органів досудового розслідування, зокрема, проведенням слідчих (розшукових) дій, особливостями взаємодії слідчого з прокурором та оперативними працівниками, організацією роботи слідчого та дізнавача. Обговорили проблемні питання, з якими зіштовхуються молоді фахівці у перші роки служби.