Старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Олексій Салманов та викладач цієї ж кафедри Катерина Горбунова разом із начальником відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров'я особи Кам'янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області майором поліції Юрієм Прокоф'євим провели бінарне заняття з дисципліни «Складання процесуальних документів на стадії досудового розслідування» для навчальної групи 402 факультету № 1.

Під час заняття курсанти активно цікавились практичними аспектами застосування запобіжних заходів протягом досудового розслідування та строками затримання особи, особливостями складання процесуальних документів під час застосування вказаних заходів, серед яких — клопотання щодо обрання запобіжного заходу до затриманої особи. Обговорювалися також і проблемні питання, з якими зіштовхуються молоді фахівці у перші роки служби.