Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Аліна Піддубна та викладач цієї ж кафедри Ірина Нечаєва разом зі старшим слідчим слідчого відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого відділу Кам'янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області капітаном поліції Андрієм Пристачем провели бінарне заняття з дисципліни «Складання процесуальних документів на стадії досудового розслідування» для курсантів навчальної групи 404 факультету № 1.

Під час заняття курсанти активно цікавилися практичними аспектами складання повідомлення про підозру, допиту підозрюваного, застосування запобіжних заходів під час досудового розслідування та строками затримання особи, особливостями складання процесуальних документів під час застосування вказаних заходів, зокрема клопотання щодо обрання запобіжного заходу до затриманої особи. Обговорили проблемні питання, з якими стикаються молоді фахівці у перші роки служби.