Керівництвом факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено організаційно-методичний інструктаж зі слухачами магістратури, які направляються для проходження стажування в територіальні підрозділи Національної поліції.

Перебуваючи в підрозділах слідства, слухачі магістратури закріплюватимуть теоретичні знання, набуватимуть та вдосконалюватимуть професійні уміння і навички, одержані під час навчання в університеті.

Завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства Віталій Романюк ознайомив здобувачів освіти з порядком проходження стажування та вимогами щодо оформлення матеріалів стажування.

Декан факультету № 1 Олександр Музичук наголосив на дотриманні слухачами магістратури законодавства України, нормативно-правових актів МВС та Національної поліції України, службової дисципліни.