Працівники відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення ХНУВС, Сумської філії та Кременчуцького льотного коледжу університету проходять навчання з оволодіння новим, найсучаснішим психотерапевтичним методом Брейнспотінг (Brainnspotting (BSP)). У практичній роботі психологів застосування методу BSP, як інноваційної системи нейтралізації психологічних травм, дозволить допомогти учасникам освітнього процесу позбутися наслідків стресів, змінити сприйняття навколишнього світу.

Навчання проводиться міжнародною організацією з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в рамках програми «Безпека людини», за сприянням відділу психологічного забезпечення Департаменту персоналу МВС України. Учасники отримають сертифікати, що дозволить їм використовувати метод Брейнспотінгу у своїй діяльності.