У рамках забезпечення в університеті освітнього процесу в умовах воєнного стану науково-педагогічним складом кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1 започатковано проведення факультативних занять для курсантів третіх та четвертих курсів факультетів №1-4.

Метою таких занять є розгляд найбільш складних та дискусійних питань з навчальних дисциплін, які виносяться на екзамен, отримання більш ґрунтовних теоретичних знань та практичних навичок з дисциплін з урахуванням останніх змін і доповнень до чинного адміністративного законодавства України.

Доценти кафедри Ірина Казанчук та Валентина Яценко для курсантів 3-х курсів факультетів № 1, № 4 провели факультативні заняття з навчальної дисципліни «Адміністративний процес», яка є однією з основних дисциплін для подальшої підготовки випускників до вступу до магістратури та проходження магістерського комплексного тесту. Під час факультативів за темами «Провадження у справах про адміністративні правопорушення», «Загальні засади адміністративного судочинства» викладачі допомагали курсантам орієнтуватися в системі адміністративного та адміністративно-процесуального законодавства України; визначити алгоритм складання адміністративно-процесуальних документів відповідно до фактичних даних адміністративної справи і з урахуванням вимог, що ставляться до них; відпрацювати навички належного оформлення матеріалів адміністративної справи. Також викладачі ознайомили курсантів зі специфікою кожної стадії адміністративного судочинства, особливостями судового розгляду адміністративної справи, порядком оцінки доказів під час вирішення адміністративної справи тощо.