З нагоди державного свята – Дня Конституції України курсанти перших курсів Харківського національного університету внутрішніх справ переглянули відеоінтерв'ю народного депутата України чотирьох скликань, академіка Національної академії правових наук України, доктора юридичних наук, професора, заслуженого юриста України, ректора Харківського національного університету внутрішніх справ (1992–2003, 2010 –2012 рр.), генерал-полковника міліції Олександра Марковича Бандурки, який брав безпосередню участь у творенні Основного Закону нашої держави – «Академік Олександр Бандурка про прийняття Конституції України: "Усі розуміли, що твориться історія України"». Також першокурсники переглянули документальний фільм «Історія української Конституції».