Керівництвом факультетів № 3 та № 4 організовано та проведено профорієнтаційну онлайн-зустріч з випускниками шкіл та ліцеїв, які виявили бажання вступити до Харківського національного університету внутрішніх справ. Заступник декана факультету № 4 з навчально-методичної роботи майор поліції Юрій Онищенко, заступник декана факультету № 3 з навчально-методичної роботи Григорій Джагупов та провідний фахівець відділу рекрутингу та профорієнтаційної роботи Ігор Овчаренко ознайомили учасників заходу з перспективами та перевагами навчання в університеті, а також особливостями вступної кампанії 2022 року.

До заходу долучився випускник і колишній працівник факультету № 4, сьогодні – працівник ГУНП в Харківській області майор поліції Олексій Рвачов, який довів до відома учасників заходу зміст професійних компентностей, необхідних для ефективної роботи у практичних підрозділах Національної поліції України. Учасники заходу проявили активність у спілкуванні, на всі запитання отримали змістовні вичерпні відповіді.