Викладачі кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 та кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 4, студенти факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в онлайн-заході на тему «Документування фактів злочинів. Сучасні реалії».

Модератором виступив професор кафедри цивільного права та процесу факультету N 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Володимир Кройтор.

Спікер — керуючий партнер Ares Law Firm, член Ради Відділення АПУ в Харківській області, координатор еyeWitness в Харкові, аспірант ХНУВС Роман Чумак.

Під час заходу були обговорені наступні питання:

- важливість правильного документування фактів злочинів, пошкодження або знищення майна для подальшого отримання відшкодування за понесені збитки;

- особливості додатку eyeWitness to Atrocities;

- нюанси практичного застосування додатку на прикладі українських кейсів;

- правові механізми отримання відшкодування шкоди за пошкоджене майно.