Завідувач кафедри соціальних та економічних дисциплін факультету № 2 Сергій Ткаченко взяв участь у роботі круглого столу на тему «Функціонування аудиторських, консалтингових, бухгалтерських компаній в сучасному середовищі. Обмін досвідом. Погляд у майбутнє», що відбувся за ініціативи Громадської організації «Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів ОКД».

Під час роботи круглого столу обговорювалися питання діяльності суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану, юридичної практики адміністрування податків, отримання аудиторських доказів за рахунок альтернативних процедур при інвентаризації товарно-матеріальних цінностей.

Особливу увагу було приділено вдосконаленню податкової системи, блокуванню податкових накладних, тактикам комунікації та діяльності Аудиторської палати України.

У заході взяли участь понад 200 представників структур бізнесу, державних органів влади та закладів профільної вищої освіти.