​Доцентка кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6 Ірина Антол взяла участь в онлайн-тренінгу щодо можливостей використання платформи YouTube в освітньому процесі.

Мета тренінгу — ознайомити освітян усіх груп із головними функціями та принципами роботи YouTube, а також перевагами його застосування для онлайн-викладання.

Лекторкою тренінгу виступила Антоніна Букач — сертифікований тренер Google, яка розповіла про основи роботи з платформою, про пошук навчального матеріалу в YouTube, ознайомила з використанням YouTube для синхронного та асинхронного онлайн-викладання, з особливостями інтеграції платформи до освітнього процесу.

Ірина Антол успішно склала тест після завершення тренінгу та отримала сертифікат про підвищення кваліфікації.