Питання діяльності кафедри були обговорені під час підсумкового засідання кафедри правового забезпечення підприємницької діяльності та фінансової безпеки факультету № 6, що відбулося в режимі онлайн з використанням програмного забезпечення для проведення відеоконференцій Zoom.

Завідувачка кафедри Ольга Гетманець особливу увагу приділила звіту про виконання плану роботи кафедри за 2021‒2022 навчальний рік та завданням підрозділу на наступний навчальний рік. Також заслухали звіти викладачів про проведену протягом року роботу, зокрема наукову, та обговорили участь працівників кафедри у проведенні профорієнтаційної роботи в умовах воєнного стану та у вступній кампанії щодо набору студентів за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на 2022–2023 навчальний рік.