Доцентка кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Петровська взяла участь в онлайн-тренінгах «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» та «Можливості YouTube для освіти», що були організовані компанією Google Україна у рамках домовленостей із Міністерством освіти і науки України щодо розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації освітнього процесу в закладах вищої освіти.

Під час заходу «Цифрові інструменти Google для вищої освіти» були розглянуті головні переваги та особливості рішень Google for Education для вищої освіти.

Тренінг «Можливості YouTube для освіти» ознайомив освітян із головними функціями та принципами роботи YouTube, а також перевагами застосування для онлайн та офлайн викладання.

За результатами складання тестів Світлана Петровська отримала сертифікати.