Для курсантів 3 курсу факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ із дисципліни «Криміналістика» професором кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки Олександром Юхном та доценткою цієї ж кафедри Світланою Книженко, за участі заступника декана факультету № 2 Сергія Гіренка та за сприянням начальника відділу організації наукової діяльності та захисту інтелектуальної власності Сергія Абламського було проведено бінарне заняття. У цьому заході взяли участь заступник директора Вінницького НДЕКЦ Юрій Куклій, завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження Леся Тальянчук, завідувач сектору автотехнічних досліджень Василь Діордіца, судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень Марина Нікулова.

Під час бінарного заняття курсанти ознайомилися зі структурою Вінницького НДЕКЦ, його завданнями, питаннями підготовки та призначення одорологічних, автотехнічних, почеркознавчих, дактилоскопічних досліджень та техніко-криміналістичних досліджень документів, надано науково-практичні рекомендації.

Наприкінці заняття фахівці побажали курсантам сумлінно навчатися, постійно підвищувати свій професійний рівень, скорішої перемоги та миру.