Курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, які є активними учасниками волонтерського руху, разом із представником відділу соціально-гуманітарної роботи взяли участь у тренінгу- конференції, що організувала компанія «New life». Лекторкою заходу виступила волонтерка Зоряна Мошак, яка від початку збройної агресії російської федерації допомагає Збройним Силам України. Під час конференції були обговорені актуальні теми сьогодення: «Психологічний стан та психологічна допомога для юнаків та дівчат під час воєнного стану», «Волонтерська діяльність під час воєнного стану», «Як стати прикладом стійкості та незламності для інших людей».

Завдяки таким заходам курсанти розуміють, наскільки важливо бути гарним прикладом моральної стійкості для оточуючих, а також про важливість волонтерської діяльності.