Найкращий відпочинок – це час спілкування з друзями, особливо, якщо він проведений із користю для здоров’я та гарного настрою.

Для курсантів факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ викладачі тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 організували спортивні змагання – легкоатлетичну естафету та гру у баскетбол.

У змаганнях із легкоатлетичної естафети, у якій виборювали місця чотири команди, призові місця здобули:

І місце – 4 курс факультету № 1;

ІІ місце – 2 курс факультету № 4;

ІІІ місце – 3 курс факультету № 1;

ІV місце – 2 курс факультету № 1.

У змаганнях із баскетболу:

І місце – 3 курс факультету № 1;

ІІ місце – 2 курс факультету № 1;

ІІІ місце – 2 курс факультету № 4;

ІV місце – 4 курс факультету № 1.

Спортивні змагання продемонстрували, що юнаки та дівчата, які вирішили стати поліцейськими, не помилилися з вибором професії. Успішно долати будь-які перешкоди на шляху до перемоги спортсменам допомагали завзятість та командна підтримка.