Учасники Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства курсанти 2 курсу факультету № 1 Ярослав Борщ, Олександр Курілкін та Анжела Проценко у партнерстві з Unicef провели тренінг для дітей-переселенців зі сходу України про заходи особистої безпеки під час воєнного стану.

Курсанти розповіли малечі про правила безпеки під час прогулянок лісом, про поводження біля водойм, про службу в Національній поліції України та Державній Службі з надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану, про виконання поліцейськими бойових завдань та реагування на повідомлення громадян, опрацювали ситуацію щодо виявлення небезпечних предметів та в інтерактивному форматі навчили дітей правильному алгоритму дій. До тренінгу також активно долучилися й батьки, брали участь у практичних вправах та слухали виступи курсантів.