Курсанти факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Омельницьку середню школу, що знаходиться на території Омельницької територіальної громади Полтавської області. Як зазначила директорка школи Катерина Павлушенко, такі зустрічі відбуваються регулярно – школярі завжди радіють курсантам, сприймають їх, як своїх друзів, з якими можна цікаво й корисно провести вільний час: зайнятися спортом, провести змагання з футболу чи баскетболу. Курсанти багато й цікаво розповідають про свій університет, про спеціальності, за якими навчаються, зокрема, про роботу кіберполіцейських, які попереджують та викривають злочини, що скоюються за допомогою сучасних інформаційних технологій. Тож серед випускників школи багато таких, хто виявляє бажання у майбутньому стати кіберполіцейським і отримати знання у Харківському національному університеті внутрішніх справ.