Курсанти факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ у вільний від навчання час знайомляться з містом, де зараз навчаються – старовинною Вінницею, що розкинулася на мальовничих берегах річки Південний Буг. Молодь знайомиться з історією, архітектурою, пам’ятними для вінничан місцями, видатними особистостями, які жили, працювали й творили у цьому краї. Вихідними курсанти разом зі своїми кураторами – професором кафедри педагогіки та психології Світланою Харченко та старшим викладачем кафедри Оленою Макаровою – відвідали Центральний міський парк ім. Леонтовича, прогулялися містом, насолодилися мальовничими краєвидами й дійшли висновку, що кожне місто України прекрасне й унікальне по-своєму.