У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася Першість університету з подолання перешкод. У змаганнях взяли участь команди від кожного факультету, у складі яких по п’ять хлопців і три дівчини.

З напутнім словом до учасників звернулися проректори університету Дмитро Швець та Анатолій Клочко, побажали їм наполегливості, витримки і гарного настрою.

За результатами змагань було визначено переможців. У загальнокомандному заліку І місце посіла команда факультету № 2 , ІІ місце – команда факультету № 1, ІIІ місце – команда факультету № 6.

Найкращими в особистому заліку стали: серед чоловіків – курсант факультету № 1 Квасневський Владислав; серед дівчат – курсант факультету № 2 Симбирська Регина.

Вручаючи нагороди, Дмитро Швець зазначив, що патріотичне виховання молоді та здоровий спосіб життя є одними з пріоритетних напрямів діяльності університету, тож кожен зміг випробувати себе та перевірити власну фізичну форму.

Усі переможці отримали грамоти й медалі, а найкраща команда – перехідний кубок змагань.