Вільний від навчання час курсанти університету присвячують цікавим подорожам, екскурсіям, займаються спортом, відвідують лекційні та художньо-просвітницькі заходи. Минулими вихідними відбулися змагання із волейболу між збірними командами факультетів № 2 і № 3; юнаки та дівчата 2–4 курсів факультету № 3 переглянули документальний фільм «Хто Ми? Психоаналіз українців»; курсанти навчальної групи 305 третього факультету відвідали парк «Дружби народів», а представники групи 302 разом із куратором Ігорем Вознесенським – Національний музей-садибу видатного вченого, геніального хірурга, анатома, основоположника воєнно-польової хірургії, засновника Товариства Червоного Хреста й прекрасного педагога Миколи Івановича Пирогова.

Насичений і змістовний відпочинок завжди додає творчих сил та енергії  для плідної роботи і навчання