Відбулася зустріч курсантів факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ з начальником відділу протидії кіберзлочинам в Хмельницькій області, який розповів про діяльність відділу у протидії кіберзагрозам – сучасним викликам кібербезпеці держави, про новітні засоби боротьби з кіберзлочинцями, які використовують в своїй діяльності поліцейські тощо.

Під час зустрічі молодь ставила багато запитань, у тому числі й щодо можливостей створення на базі філії ХНУВС у м. Кам‘янець-Подільський кіберцентру з моніторингу кіберпростору, що сприятиме здобувачам вищої освіти набувати практичних навичок поліцейської діяльності у кіберсфері та налагодити плідну взаємодію між факультетом та підрозділами поліції.