Відбулася пішохідна екскурсія Вінницею для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, організована за сприянням Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. Більшість курсантів факультетів № 2 та № 3 вже здійснили перші оглядові екскурсії містом. Наступні заходи розкривають зміст конкретних історико-культурних та культових пам’яток, архітектурних, мистецьких та природничих локацій.

Екскурсовод – одна із працівниць міського департаменту – жваво спілкувалася з курсантами та провела міні-опитування щодо туристичних заходів та об’єктів, які були би їм цікаві у майбутньому. Як і раніше, курсанти від набережної Південного Бугу піднялися вулицею Соборною до символу міста – Водонапірної вежі. Учасники екскурсії почули багато цікавої та пізнавальної інформації й отримали заряд позитивної енергії та приємних емоцій для подальшого навчання.