Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ активно проводять свій вільний від занять час. Вони присвячують його цікавим подорожам, екскурсіям, займаються спортом, відвідують лекційні та художньо-просвітницькі заходи.

Для курсантів 2, 3 та 4 курсів факультету № 1 та 3-4 курсів факультету № 4 було проведено бесіду-лекцію щодо попередження інформаційним загрозам (фейкам) під час воєнного стану в Україні.

Курсанти 3-4 курсів факультету № 4 прослухали лекцію до Всесвітнього дня торгівлі людьми на тему «Торгівля людьми – виклик сьогодення», а курсанти 2-4 курсів факультету №1 – «Боротьба з торгівлею людьми під час воєнного стану».

Художній фільм «Захар Беркут» переглянули курсанти 3-4 курсів факультету № 4, здобувачі вищої освіти 2-4 курсів факультету № 3 переглянули фільм патріотичного спрямування до Дня Української Державності, а курсанти 2 курсу факультету № 1 – документальний фільм «Золотий вересень».

Курсанти 3 курсу факультету № 1 відвідали виставку «Чарівний світ», для курсантів 3 курсу факультету № 2 проведено екскурсію за виставкою «Буремні події української революції», курсанти 4 курсу факультету № 1 відвідали сквер «Гунські криниці».

Змагання у баскетбол влаштували для курсантів 3 курсу факультету № 2. У волейбол змагалися курсанти 2 курсу факультету № 3.

Активний, емоційний і насичений відпочинок завжди додає творчих сил та енергії для плідного навчання.