У вільний від навчання час курсанти факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ продовжують знайомство з центром Поділля ­ – містом Вінниця, що розташоване на мальовничих берегах Південного Бугу.

Вихідними днями курсанти разом зі своїм кураторам – доцентом кафедри педагогіки та психології Павлом Макаренком – відвідали пішохідну екскурсію «Вінниця – старовинне місто, центр культури та мистецтва Поділля». Молодь ознайомилась з історією створення міста, архітектурою, історико-культурними пам’ятками, що знаходяться на вулиці Соборній. Відвідали пам’ятні для вінничан місця та більше дізналися про видатних особистостей, які жили, працювали й творили у цьому краї.

Екскурсія надала багато корисної та цікавої інформації про історію України, етапи боротьби українського народу за свободу і незалежність.