Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Аліна Піддубна разом зі старшим слідчим слідчого відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого відділу Кам'янець-Подільського РУП ГУНП в Хмельницькій області Андрієм Пристачем провели бінарне заняття з дисципліни «Досудове розслідування» для навчальної групи 401 факультету № 1. Тема – «Оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування».

Під час заняття курсанти активно цікавилися загальними засадами та випадками оскарження рішень, дій чи бездіяльності під час досудового розслідування у практиці,  строками досудового розслідування, практичними аспектами взаємодії органів досудового розслідування, а також проблемними питаннями, з якими стикаються молоді фахівці на перших роках служби.