Відбулося урочисте нагородження переможців I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році. Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ представили на конкурс роботи за різними напрямами: «Публічне управління та адміністрування», «Службове право», «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право», «Інтелектуальна власність», «Прикладна лінгвістика», «Фізична культура і спорт».

Ректор університету Валерій Сокуренко вручив переможцям дипломи та привітав із науковими досягнення, відзначивши, що науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти є невід’ємною складовою наукової діяльності та освітнього процесу закладу вищої освіти. Також ректор поздоровив першого проректора університету Олександра Моргунова з присвоєнням чергового спеціального звання полковника поліції та побажав йому подальших успіхів у службовій діяльності.