Бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ із навчальної дисципліни «Поліцейська діяльність» було присвячено темі «Організація діяльності служби дільничних офіцерів поліції». У проведенні заняття взяли участь доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Сергій Резанов і практичний працівник сектору взаємодії з громадами Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області.

Представниця поліції поділилася з курсантами досвідом практичної роботи, звернувши увагу на відмінності у діяльності дільничних офіцерів поліції та поліцейських офіцерів громади. Наприкінці заняття поліцейська відповіла на численні запитання курсантів, які стосувалися роботи у правоохоронних органах.