Доцентка кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Вікторія Доценко пройшла тренінг «Навички для психологічного відновлення» в рамках Україно-Швейцарського проєкту «Психічне здоров’я для України», організованого та проведеного ГО «Пiдтpимкa психічного здopoв'я – Acoцiaцiя фaxiвцiв у гaлyзi психічного здopoв’я».

Під час проходження тренінгу учасники ознайомилися та здобули практичні навички з конструктивного мислення; формулювання проблеми, визначення її приналежності та рішення; постановки цілей і позитивної діяльності; управління реакціями; відновлення соціальних зв'язків; визначення стресових ситуацій та тригерів. Опанували техніки саморегуляції, створення плану дій і плану соціальної підтримки.