Голова Наукового товариства студентів, курсантів, слухачів, аспірантів, ад’юнктів, докторантів і молодих учених Харківського національного університету внутрішніх справ, професор кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна взяла участь у спільному засіданні Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Ради молодих учених при Міністерстві охорони здоров’я України та Ради молодих учених при Міністерстві культури України.

У засіданні взяли участь голова Південно-Східного наукового центру НАН і МОН України, академік Володимир Семиноженко, ректор Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського Тетяна Вєркіна, а також молоді вчені вищих навчальних закладів та наукових установ Харкова. Радою молодих вчених підписано Меморандум про співпрацю.