Бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 2 ХНУВС із навчальної дисципліни «Поліцейська діяльність» було присвячено темі «Адміністративно-юрисдикційна діяльність органів Національної поліції (провадження в справах про адміністративні правопорушення та зі звернень громадян)». У проведенні заняття взяли участь викладачка кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Альона Бахаєва та представниця сектору взаємодії з громадами Управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області.

Працівниця поліції поділилася з курсантами досвідом практичної роботи, детально зупинившись на особливостях провадження справ про адміністративні правопорушення, учасниками яких є діти. Наприкінці заняття поліцейська відповіла на численні запитання курсантів, що стосувалися роботи у правоохоронних органах.