У рамках підвищення кваліфікації представники кафедри іноземних мов факультету № 4 завідувачка кафедри Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Валентина Почуєва, Олег Гончарук, Любов Русанова, Лариса Сазанова, Валентина Кочина та Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Stepping Beyond Teaching: Exploring Writingasa Career» від British Council.

Вивчаючи мову, увагу, як правило, акцентують на розвитку розмовних навичок, але для гармонійного володіння англійською мовою необхідно дотримуватися балансу, поступово освоюючи та розвиваючи кожен навик. Спікер вебінару Джордж Чілтон пояснив, на що варто звертати увагу в процесі удосконалення мовних навичок та запропонував способи покращення вмінь писемного мовлення. Навички письмової англійської мови перевіряються у випадку складання міжнародних мовних іспитів, вступу до вищого навчального закладу за кордоном або отриманні роботи за кордоном. Письмова англійська необхідна також для ведення ділової переписки з іноземцями.