Для курсантів факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ відділом соціально-гуманітарної роботи організовано огляд виставки «Сім чудес Вінниччини», створеної у 2008 році Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм. Вона увібрала в себе матеріали про найкращі туристичні об’єкти Вінниччини. Тут представлено справжню окрасу Браїлова – Свято-Троїцький жіночий монастир, а також музей Петра Чайковського у маєтку Надії фон Мекк, унікальну православну святиню – «Подільський Афон» – Лядовський скельний чоловічий монастир, палац родини Потоцьких у центрі міста Тульчина – визначну пам’ятку класицизму, побудовану за проектом французького архітектора Лакруа та інші. Друга частина виставки – «Перлини Поділля» – презентує багато унікальних пам’яток природи та об’єкти палацово-паркового мистецтва. Виставка – це доступний для групового огляду «путівник», за яким у майбутньому курсанти зможуть здійснити цікаві та пізнавальні подорожі.

Презентацію виставки у вигляді перших двох екскурсій зробила науковий працівник, завідуюча сектором пересувних виставок Вінницького обласного краєзнавчого музею Тетяна Журунова. Наступні екскурсії проводитиме фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи університету Андрій Прохоров.