Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

З нагоди відзначення Міжнародного дня молоді здобувачі вищої освіти факультетів № 1 та № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у спортивних змаганнях, організатором яких виступив відділ Молодіжної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Програмою були передбачені змагання з настільного тенісу, бадмінтону, дартсу, диск-гольфу, пляжного волейболу, також гри у шахи, перетягування канату та майстер-класи з армліфтингу, гирь, збирання та розбирання автомата.

Курсанти університету посіли призові місця у таких видах спорту, як: пляжний волейбол, піднімання гирі, армліфтинг і перетягування канату.

Молодь отримала гарний настрій, позитивний заряд бадьорості та приплив завзятості, що знадобиться їм під час занять.