У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося відкриття ІІ туру конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів і студентів вищих навчальних закладів зі специфічними умовами навчання.

Засідання відкрив ректор університету Валерій Сокуренко. Він привітав присутніх і побажав плідної праці,  після чого члени номінаційних комісій продовжили роботу окремо за шістьма напрямами: кримінально-правовий; адміністративно-правовий; цивільно-правовий; державно-правовий; оперативно-розшукова та спеціальна діяльність правоохоронних органів;  суспільні науки, де були розглянуті всі роботи  подані на конкурс.

Для участі в роботі номінаційних комісій до університету прибули 40 представників вищих навчальних закладів України зі специфічними умовами навчання.