Курсант 3 курсу факультету № 4 голова курсантсько-студентського самоврядування ХНУВС Олександр Бабич став учасником всеукраїнської «Програми лідерства», організованої ГО «Українські студенти за свободу». Курсант 3 курсу факультету № 1 учасник школи наукового лідерства Іван Котляров увійшов до складу організаторів цієї програми.

Спілкування проходило у форматі освітнього офлайн-табору на території культурного комплексу «Меджибізька фортеця», що знаходиться в смт. Меджибіж Хмельницької області.

Під час програми курсанти відвідали лекції з політології, економіки та філософії, поспілкувалися з відомими підприємцями, які розповіли про особливості роботи під час воєнного стану.

Після завершення заходу учасники отримали іменні сертифікати, що засвідчують участь та проходження курсу практичних лекцій, а організатори отримали сертифікати  про проходження курсу менторства.