Використання цифрових технологій під час навчання є сталою частиною освітнього процесу покоління XXI століття. З метою створення ефективного цифрового простору представники кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС завідувачка кафедри Олена Статівка, доценти цієї ж кафедри Валентина Почуєва  та Олег Гончарук, старша викладачка Лариса Сазанова і викладач Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Rethinking assessment in secondary school» від Pearson, де були розглянуті такі питання, як сучасні навчальні мобільні додатки та цифрові платформи, переваги використання онлайн-ресурсів для вивчення іноземних мов, алгоритм роботи з відеоматеріалами, відпрацювання лексики та граматики, дидактичні ігри.

Цифрові технології мають величезний освітній потенціал і сприяють удосконаленню навчального процесу. За результатами вебінару викладачі отримали сертифікати учасника.