Перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Олександр Моргунов у День Знань відвідав Хмельниччину, де дислокуються факультети № 1 і № 4 університету.

Перший проректор провів зустрічі з особовим складом факультетів, викладачами, що забезпечують навчальний процес, а також із командирами табірного збору, який розпочався для першокурсників 1 вересня. Олександр Моргунов підкреслив, що найголовнішим завданням керівництва університету, факультетів, кафедр є забезпечення належних умов для навчального процесу, наголосив на дотриманні дисципліни й законності, сумлінному виконанні службових обов’язків. Перший проректор також оглянув матеріально-технічну базу факультетів.