Керівництвом факультету № 6 проведено чергову, шістнадцяту онлайн-зустріч з особами, які наразі виявили бажання вступати на факультет, де навчаються студенти за кошти фізичних та юридичних осіб.

У зустрічі взяли участь декан факультету № 6 Оксана Брусакова, помічник ректора Віктор Слиш, відповідальний секретар приймальної комісії Марина Давидова, завідувачі кафедр. Майбутніх здобувачів освіти ознайомили з перспективами та перевагами навчання на факультеті, а також цьогорічними особливостями вступу. На усі запитання було надано фахові відповіді. До зустрічі доєдналися близько 80 осіб.

Декан факультету зазначила, що такі зустрічі мають постійний характер і будуть проводитися й надалі, щотижня, до завершення вступної кампанії.