Доцент кафедри соціології та психології, психолог і психотерапевт  у гештальт-підході Олена Шахова у складі команди висококваліфікованих психологів допомагає нашим співвітчизникам підтримувати ментальне здоров’я, працюючи  на безкоштовній інтернет-платформі психологічної допомоги «Розкажи мені».

Проєкт «Розкажи мені» реалізується за підтримки Офісу президента України, Міністерства охорони здоров'я та Інституту когнітивного моделювання. Інтернет-платформа працює цілодобово для психологічної підтримки українців, які страждають від наслідків збройної агресії росії.

Для отримання допомоги потрібно коротко описати свій запит і надіслати заявку через сайт. Модератори платформи підбирають фахівця відповідно до запиту, консультації проводяться безкоштовно в режимі онлайн.