З початком нового навчального року активізувалася й наукова робота викладачів університету. Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету №6 ХНУВС, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти України Володимир Греченко взяв участь онлайн у Першій міжнародній науково-практичній конференції «Наука в умовах швидких змін» («Science in the environment of rapid changes»), на яку подав доповідь «Жінки-вбивці як об’єкт дослідження кримінологічної науки в кінці ХІХ – на початку ХХ століть». У ній акумульовано досягнення правничої думки вказаного періоду щодо факторів, які спричиняли вчинення жінками вбивств. Розглянуто основні підходи до вивчення цієї і сьогодні актуальної проблеми та доробок учених, що працювали тоді на теренах України. Це вже дев'ята міжнародна науково-практична конференція, у якій взяв участь професор Володимир Греченко в 2022 році. На конференцію подали доповіді 78 вчених із різних країн світу. Збірник тез конференції оприлюднено і з її результатами можна ознайомитися в інтернеті.