Доцентка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, кандидатка біологічних наук Олена Шахова провела онлайн лекцію для студентів 3 курсу спеціальності «Психологія» із дисципліни «Психологічні теорії особистості». Тема заняття – «Уявлення про особистість в теоріях фрейдизму та неофрейдизму».

Студенти ознайомилися з поглядами на особистість в аналітичній психології Карла Густава Юнга. Під час лекції було розкрито питання щодо структури особистості за Юнгом, розробленої ним теорії типів особистості, уявлення Юнга про розвиток особистості, психологічне здоров‘я, психопатологію та зміну особистості за допомогою психотерапії. Лекція супроводжувалася демонстрацією презентації, прикладами з практики та спілкуванням зі студентами, які ставили багато запитань.