Працівники та курсанти факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали вихованців Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» Вінницької обласної Ради. Зустрів візитерів дуже дружній та привітний колектив, який піклується про малечу і любить кожного з них.

Курсанти передали гуманітарну допомогу – продукти харчування, засоби гігієни та солодощі. Представники центру подякували їм за допомогу, чуйність і небайдужість та побажали успіхів у подальшій волонтерській діяльності. Дітям було надзвичайно приємно бачити гостей, вони проявляли своє захоплення кожен по-своєму та з радістю запрошували відвідати їх ще не один раз.

Як підкреслив декан факультету № 2 Ігор Назаренко, «вдячні дитячі очі й усмішки – це те, заради чого варто жити й боротися. Тільки разом ми – непереможні!».