Під час табірного збору серед курсантів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ було  проведено  патріотично-творчий марафон «Все буде Україна». Мета заходу – національне та військово-патріотичне виховання, створення активного дозвілля для молоді та підтримки морального та командного духу. Було презентовано творчий проєкт «Ми з України», створений студентсько-курсантським самоврядуванням за участі солістів студії сучасної пісні (керівник – Андрій Лебеденко).

У марафоні взяли участь три групи курсантів, які виконували патріотичні музичні композиції, читали власні вірші тощо. З  творчими побажаннями до курсантів звернувся завідувач клубом Андрій Лебеденко: «Я впевнений, що наша родина поповнилася дуже активною, творчою і патріотично свідомою молоддю. Підтвердженням цьому став марафон патріотичної пісні, яка зміцнює бойовий дух воїнів, згуртовує націю у боротьбі проти ворога, і надихає на перемогу, тому ми разом із вами об’єднаємося і створимо чудовий мистецький проєкт  для наших захисників України. Разом до Перемоги! Слава Україні!».