Завідувачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Олена Статівка та викладачі цієї ж кафедри Валентина Почуєва, Лариса Сазанова, Олег Гончарук та Артем Білоусов взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі “Low-tech gamification” від “National Geographic” зі спікеркою Фло Фіст, яка ознайомила учасників заходу з найновішим курсом англійської для студентів – підручником Voices, що навчає використовувати англійську для міжнародного спілкування в різних ситуаціях.

Також було розглянуто поняття «гейміфікація» та різноманітні завдання, які додають ігровий елемент залучення учасників до співпраці, обміну інформацією та приклади звичайних завдань, які стають цікавими, і після виконання яких учасники отримують нагороду (бали, бейджи, рейтинги). Таблиці лідерів показують, хто перемагає і надихають студентів працювати більш ефективно, щоб конкурувати. Отримана інформація сприятиме подальшому вдосконаленню процесу навчання іноземної мови професійного спрямування.

ВЗГ ХНУВС