Відбулося перше у навчальному році засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ. Керівник гуртка – кандидат історичних наук, доцент Геннадій Дедурін визначив організаційні питання діяльності наукового гуртка та ознайомив учасників із правилами та положеннями діяльності гуртка, а також планом проведення засідань на поточний навчальний рік. Він звернув увагу на виключній важливості дотримання академічної доброчесності під час проведення наукових досліджень та вимоги, котрі висуваються до подібного виду робіт.

Гуртківці отримали можливість виступити із власними пропозиціями щодо оптимізації діяльності гуртка в умовах воєнного стану. Особливий наголос було зроблено на необхідності залучення курсантів-першокурсників до науково-дослідницької роботи.