Доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства  факультету № 1 доктор юридичних наук, доцент Тетяна Фоміна взяла участь у роботі круглого столу «Кримінальна юстиція в Україні: реалії та перспективи», який відбувся у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

Круглий стіл присвячено обговоренням нагальних проблем кваліфікації та розслідування воєнних злочинів. До заходу, який проходив в онлайн-форматі, долучилися науковці, судді та прокурори з різних регіонів України. Під час роботи круглого столу Тетяна Фоміна виступила із доповіддю «Скасування запобіжного заходу у зв’язку з прийняттям уповноваженим органом рішення про передачу підозрюваного, обвинуваченого для обміну як військовополоненого: окремі питання».

ВЗГ ХНУВС