Для студентів 2 курсу факультету № 6 ХНУВС, які навчаються за спеціальністю «Психологія», психолог полку особливого призначення Юрій Ткаченко разом із доцентом кафедри соціології та психології Лілією Бондаренко провели бінарне заняття на тему «Специфіка роботи психолога у секторі безпеки та оборони України». Слід зазначити, що Юрій Ткаченко боронить Харківщину с першого дня війни. Тож під час зустрічі здобувачі вищої освіти ознайомилися з особливостями роботи психолога в органах внутрішніх справ, специфікою роботи в умовах повномасштабної війни, наданням первинної медичної допомоги населенню, особливостями прояву посттравматичного стресового розладу (ПТСР) та бойового стресу.
Студенти цікавилися різними аспектами діяльності психолога та отримали відповіді на всі запитання, що їх цікавили.